Mapy Realizacji – MDB Playground S.C

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z mapą zrealizowanych sal zabaw. Znajdują się na niej sale zbudowane przez naszą firmę. Sale, które wyprodukowaliśmy znajdują się nie tylko na terenie polski a w całej Europie. Dzięki liście w szybki i łatwy sposób można odnaleźć stworzoną przez nas sale w swojej okolicy. Mapa jest jeszcze rozwijana i co jakiś czas będą pojawiać się na niej nasze nowe realizacje. Wszystkie widoczne na mapie sale zabaw dla dzieci zostały stworzone przez naszą firmę i są w pełni bezpieczne i certyfikowane.

Produkcja sal zabaw – mapa realizacji

Produkcja sal zabaw jest naszym codziennym zajęciem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami w trochę innej wersji, niż jest to przedstawione w sekcji „realizacje”. By dokładnie oddać rosnący zasięg naszej pracy, idealnie pokazuje to mapa zrealizowanych sal zabaw.
Jako firma tworząca sale zabaw specjalizujący się w produkcji sal zabaw oraz indywidualnych projektach, często pod niewymiarowe obiekty bądź lokale, z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność nie tylko w regionie naszego kraju, ale również w Europie.
Dzięki tej liście można w sposób łatwy odnaleźć stworzoną przez nas salę w swojej okolicy – to przydatna informacja zarówno dla Klientów, którzy szukają bezpiecznej sali zabaw, by pobawić się z dziećmi, ale również dla Klientów, którzy mogą być zainteresowani naszą ofertą. Druga grupa w sposób o wiele łatwiejszy ma możliwość zlokalizowania wyprodukowanej przez nas konstrukcji Sali zabaw dla dzieci i na własne oczy obejrzeć – styl, jakość jej wykonania, estetykę końcową i wiele innych, dodatkowych elementów.

Budowa sal zabaw dla dzieci

Budowa sal zabaw ciągle trwa i mapa jest ciągle rozwijana i co jakiś czas będą pojawiać się na niej nasze nowe, ale także i te stare realizacje, które nie zostały tutaj jeszcze zamieszczone.
Wszystkie wybudowane sale zabaw – czy to stacjonarne, projekty a autobusie czy projekty na promach dla firmy Stena Line – spełniają wymogi norm europejskich PN-EN 1176 i PN-EN 1177.
Docelowo każda sala ma nadany numer fabryczny do której wystawiana jest Dokumentacja Techniczno-Ruchowa, co jest podstawą dla każdej firmy do wystawienia zewnętrznego certyfikatu zgodności produktu z normami europejskimi.
Wszystkie produkty użyte do produkcji konstrukcji Sali zabaw posiadają odpowiednie atesty, certyfikaty i deklaracje zgodności producentów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych konstrukcji, oceny naszej pracy oraz do kontaktu.