Sponsorowanie MKS Kalisz

sale zabaw w obiektach sportowych

22 marca 1997 roku siatkarki Augusto Kalisz zdobywając mistrzostwo Polski, osiągnęły największy sukces w dotychczasowej historii klubu. Dziś po Augusto Kalisz nie ma już śladu, ale do chwalebnych tradycji nawiązują siatkarki MKS Kalisz.

W najlepszych dla siebie latach siatkarki MKS Kalisz reprezentowały Polskę na arenie międzynarodowej w elitarnej Lidze Mistrzyń. Mogą się również poszczycić trzema wice mistrzostwami oraz brązowym medalem zdobywanym w latach – 2001, 2003, 2006, 2008.

sale zabaw w obiektach rozrywkowych

Sale zabaw dla dzieci w obiektach sportowych i rozrywkowych

Jako firma zajmująca się projektowaniem i produkcją sal zabaw zdecydowaliśmy się na wsparcie dla MKS Kalisz. Nasza decyzja była efektem zapytania prezesa fundacji, który zwrócił się do nas o wsparcie barterowe dla klubu. Wsparcie dla klubów sportowych jest dla nas ważne ze względu na politykę firmy jako działalności zaangażowanej społecznie. Efektem naszej współpracy jest konstrukcja placu – sali zabaw, która ma w założeniu służyć najmłodszym kibicom i kibickom MKS Kalisz. To rozwiązanie, które nie tylko pozwala zagospodarować czas dzieciom, na przykład w oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu, ale też rozwiązuje wiele problemów rodziców, którzy chcieliby udać się ze swoimi pociechami – oglądać widowisko sportowe.
Sala zabaw w hali sportowej jest nie tylko funkcjonalna, ale ma też znaczenie reklamowe dla klubu. Jest jasnym sygnałem do potencjalnych kibiców, że rodziny z dziećmi są mile widziane na trybunach, a sam klub dba o to, aby czuli się zarówno przed meczem, jak i w jego trakcie komfortowo i co najważniejsze bezpiecznie.