Realizacje przygotowane:

w Warszawie MDB Playground

Zastanawiasz się, w jaki sposób spędzać czas wolny z dzieckiem, kiedy pogoda na zewnątrz robi się coraz gorsza? Odpowiedzią na to pytanie może być bawialnia albo kryty plac zabaw w Warszawie. MDB Playground od wielu lat zajmuje się tworzeniem takich miejsc dla najmłodszych – od rocznych maluchów, po starsze urwisy – aby zapewnić im moc najlepszych atrakcji na sali nawet w pochmurne i deszczowe dni.

Czytaj więcej

Najlepsze place zabaw – bezpieczeństwo przede wszystkim

Aby zagwarantować rodzicom spokój i pewność, że na naszych krytych placach zabaw nawet roczne dzieci nie zrobią sobie krzywdy, przestrzegamy wszystkich branżowych wytycznych i kryteriów dotyczących bezpieczeństwa w bawialni. Każdy element konstrukcji na sali jest starannie zaprojektowany i przemyślany, a do produkcji i budowy wykorzystujemy najlepsze materiały.

Wszystkie powierzchnie, po których można biegać, skakać i się bawić, są wyłożone miękkimi materiałami. Gumowe maty i specjalne poduszki, które amortyzują upadki i uderzenia, minimalizują ryzyko obrażeń. Konstrukcje zabawek i atrakcji w bawialni są zaprojektowane i zrealizowane tak, aby nie miały ostrych krawędzi ani wystających elementów.

Na terenie krytych sal i placów zabaw w widocznym miejscu powinny znajdować się czytelne i zrozumiałe zasady bezpiecznego korzystania z atrakcji. To pomaga zarówno dzieciom, jak i rodzicom, uniknąć potencjalnych wypadków i bawić się w najlepsze bez zmartwień.

Sale zabaw dla dzieci w każdym wieku

Szukasz dla swojej pociechy miejsca, gdzie frajda spotyka się z nauką? To właśnie nasze kryte place zabaw! Zostały stworzone z myślą o różnych grupach wiekowych, aby zapewnić każdemu dziecku atrakcje dopasowane do jego etapu rozwoju. Bez względu na to, czy to roczny, czy kilkuletni maluch – w naszych bawialniach jest coś dla wszystkich.

Dla rocznych brzdąców, które dopiero stawiają pierwsze kroki, w salach zabaw znajdują się miękkie poduszki, strefy sensoryczne i konstrukcje, które pozwalają na swobodną i bezpieczną eksplorację otoczenia. Z kolei starsze urwisy mogą cieszyć się górkami, zjeżdżalniami, strefami artystycznymi i innymi atrakcjami, które stymulują rozwój kreatywności. Wszystko to dzieje się w atmosferze pełnej przyjaznych kolorów i uśmiechu, a przede wszystkim – w środowisku, w którym bezpieczeństwo jest priorytetem.

Najlepsza sala zabaw dla rocznego dziecka w Warszawie to taka, w której zarówno rodzice, jak i pociecha, spędzą miło czas, bawiąc się i tworząc radosne wspomnienia. Ogromną zaletą krytych placów i bawialni jest to, że można z nich korzystać przez cały rok, niezależnie od tego, jaka pogoda panuje na zewnątrz. To najlepszy sposób dla najmłodszych na spędzenie czasu z rówieśnikami, kiedy jest za zimno na bieganie po dworze.

Kryte bawialnie MDB Playground

W MDB Playground doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest ruch i aktywność w życiu i prawidłowym rozwoju dziecka. Ta myśl przyświeca nam podczas budowania najlepszych krytych bawialni, sal i placów zabaw dla maluchów w każdym wieku – od rocznych brzdąców, po starsze urwisy.