Wewnętrzne sale zabaw

 Wewnętrzne sale zabaw
Konstrukcje zabawowe wewnętrzne stają się coraz popularniejszym wyborem dla wielu firm prowadzących działalność gospodarczą, a także centrów handlowych czy dużych placówek kulturalnych.

Budowa wewnętrznych sal zabaw

Budowa wewnętrznych sal zabaw powinna być powierzona doświadczonym ekipom inżynierów, którzy nie tylko doskonale orientują się w zawiłościach samego procesu konstrukcyjnego, ale też znają zasady bezpieczeństwa oraz przepisy, jakie dotyczą tego typu budowli. Naszą rekomendacją są setki sal zabaw, które wykonaliśmy na terenie całej Polski oraz Europy. Mamy nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale też cechujemy się nieustannym rozwojem i poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie wyposażenia i konstrukcji sal.

Bezpieczne wewnętrzne sale zabaw

Nasze sale zabaw cechuje wysoka wytrzymałość, dlatego na naszych salach zabaw od zawsze mogą bawić się dzieci bez jakichkolwiek obaw ze strony rodziców. Wytrzymałość i zastosowanie odpowiednich jakościowo materiałów do konstrukcji sal to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich bawiących się dzieci. Sale zabaw są tak zaprojektowane, aby maksymalnie zredukować możliwość powstawania urazów, nawet przy niewłaściwym wykorzystaniu poszczególnych sprzętów. Do produkcji sal używamy też materiałów, które mają wymagane atesty oraz certyfikaty, które gwarantują długoletnią wytrzymałość i dają pewność, że nie są one produkowane z elementów niebezpiecznych. Nasze konstrukcje są dostosowane do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych, a także BHP. Nasz przedstawiciel przygotuje projekt, który zagwarantuje spełnienie wszelkich warunków, jeśli chodzi o wymagania bezpieczeństwa.